Jop, zase raz o referende...

Autor: Tibor Nemčok | 20.1.2015 o 21:20 | Karma článku: 8,21 | Prečítané:  1211x

Ľaľa ho, oni sa cítia byť diskriminovaní, citujem pána Chromíka „Chcem vyjadriť veľké sklamanie z toho, že mnohé médiá sú zastrašované pred tým, aby otvárali celospoločenskú diskusiu, ktorú mal iniciovať náš spot. Domnievame sa, že takéto zastrašovanie médií sa musí skončiť. “

Ak máte informácie a dôkazy o tom, že niekto reálne zastrašuje vedenie médii, tak sem s ním, ale inak je to len obyčajné ohováranie, no a viete ako, to by sa dalo aj žalovať.

Je smiešne, že práve vy sa tu oháňate súdom, keď ste to práve vy, čo chcú silou mocou presadiť svoje presvedčenie. Toto referendum, neiniciovala tá zlá LGBTI, ani iná skazená liberálna strana, toto referendum ste iniciovali vy, no a práve vy ste hneď hovorili o obmedzovaní demokracie, keď prezident práve využil svoje ústavné právo a poslal Vaše referendum na ústavný súd.

 

A ono btw, diskusia mala začať oveľa skôr, nie na základe spotu v telke, mala byť verejná, nie formou besied, kde si pozve AzR iba svojich podporovateľov a svoje osobnosti a tvári sa ako keby sa diskutovalo. No a v prípade ak aj pozve niekoho s iným názorom, či už právnym alebo osobným, tak ho pomaly nechajú ukameňovať za podporu sodómie, ako to aj vyzeralo v tak skvelo civilizovanej debate medzi Dubovcovou, Berdisovou a AzR s Lipšicom, kde Chromík v polovici diskusie ušiel lebo mal niečo dôležitejšie.

Okrem toho, sú aj iné spôsoby ako propagovať Vašu reklamu, niektoré z denníkov vám robia reklamu už len tým, že o tom vašom spote neustále píšu a robia to zadarmo. No a samozrejme môžete túto vašu reklamu vyvesiť na internet, ako aj máte zadarmo možnosť ju pustiť na TV Lux. Nikto Vás tu necenzúruje, neprenasleduje a ani neposielá do vyhnanstva za hranice tohto štátu, tak nehrajte martýrsku kartu.

 

Diskusia je o tom, že sa stretnú dve strany v dialógu a nie jedna v monológu. Diskusia nemá začínať na základe reklamného spotu, ktorý je už vopred celkom urážlivý a skresľuje realitu adopcie na úroveň zliav v obchodnom reťazci pred sviatkami. Ale vlastne, to by sme na čele kampane za referendum, museli mať ľudí čo prichádzajú s normálnymi argumentami a dátami a nie polopravdami a demagógiou... no, to by bola trocha dnešnej dávky cynizmu pre Alianciu.

 

Btw: ešte aj ja vám robím reklamu, blbé odo mňa...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Najnebezpečnejší text na facebooku napísal jeho zakladateľ

Mark Zuckerberg chce použiť silu firmy na to, aby zmenil podobu našej spoločnosti. Bol by veľmi nebezpečným spasiteľom.

BLOG TRANSPARENCY

Ombudsmanka: Lajčák opakovane porušoval ústavu

V zdôvodnení vysvetľuje, čo ministerstvo nespravilo.

EKONOMIKA

Dodávateľ nemocníc dostal pokutu za biele kone z Cypru

Prvý postih za neprehľadnú vlastnícku štruktúru je právoplatný.


Už ste čítali?